Lot 10
Vendue Next Door | 4 April 2022
Carel Jacobus Behr (1812-1895)

Zicht op het Galgewater in Leiden

gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'CJ Behr Leiden 1865' (rechtsonder)

aquarel op papier, 18x33 cm

Conditie: niet zuurvrij gelijst, paper verkleurd en kleuren wat verbleekt.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140