Lot 12
Vendue Next Door | 6 December 2022
Pieter Dupont (1870-1911)

Westertoren in Amsterdam

gesigneerd

ets, 43,5x19 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35