Lot 14
Vendue Next Door | 6 December 2022
Kees Verwey (1900-1995)

Zittende man en vrouw in interieur

gesigneerd en genummerd

lithografie, 51,5x59,5 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35