Lot 15
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jan Sluijters (1881-1957)

Portret van Jan Jr.

gesigneerd (in de druk)

kleurenlitho, 41x31 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100