Lot 4
Vendue Next Door | 6 December 2022
Henriëtte (20ste eeuw); Hollandse School (20ste eeuw) (x2)

Een blauwe kan met kleurrijke bloemen; Grazende en drinkende koeien in de wei

Henriëtte gesigneerd

olieverf op board; olieverf op doek, 62x48,5 cm; 41x58 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35