Lot 9
Vendue Next Door | 6 December 2022
Hollandse School (x3)

Diverse stadsaanzichten met kerken: Nieuwe Kerk in Delft, Oude kerk Scheveningen, en Lutherse kerk

gesigneerd; onduidelijk gesigneerd en geannoteerd; geannoteerd

ingekleurde gravure; ets; gravure, 32,5x41 cm; 40,5x21,5 cm; 15x19 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25