Lot 10
Vendue Next Door | 6 December 2022
Louttre B. (1926-2012); Hollandse School (x2)

In de vallei (herkost Kunsthandel M.L. de Boer Amsterdam); Doorkijkje in een heuvelachtig landschap

gesigneerd en genummerd; gesigneerd en gedateerd

gemengde technieken; aquarel op papier, 42,5x43 cm; 22x28 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30