Lot 6
Vendue Next Door | 6 December 2022
Joh. J. Galino (20ste eeuw); Anderrink (20ste eeuw) (2x)

Geraniums in een vaas op een dienblad; Madeliefjes in een glazen vaas

gesigneerd en gedateerd; gesigneerd

olieverf op paneel; olieverf op hardboard, 24,5x18 cm, 35x24,5 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40