Lot 5
Vendue Next Door | 6 December 2022
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)

Een kleurrijk boeket in een glazen vaas

gesigneerd

olieverf op doek, 30,5x24,5 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90