Lot 11
Vendue Next Door | 6 December 2022
Lili Pieter van Leer (1905-1966); Jan Toorop (1858-1928) (x2)

Zittend naakt op een stoel; 'Staatskas' (bijvoegsel van 'De Kroniek' 2 juni 1895)

stempel van het atelier; gesigneerd in druk

inkt op papier; lithografie, 37x28,5 cm; 37x27,5 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50