Lot 16
Vendue Next Door | 6 December 2022
Johan Coenraad Leich (1823-1890); Willem Jansen (1892-1969); Jeremy Barlow (1945-2020) (x3)

Een bouwput; Oud huis aan de Weelsloot, Westzaan; Hoek van de Oude Delft

allen gesigneerd en gedateerd

aquarel op papier; ingekleurde ets; kleurendruk, 26,5x37 cm; 29x44 cm; 19x28 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25