Lot 3
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964)

De Oude Geer in Delft

gesigneerd

olieverf op paneel, 18x13 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60