Lot 7
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jan Cremer (1940)

Vlaams landschap met vliegende vogels

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd

Kleurenlithografie, 52x40 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220