Lot 43
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School (20ste eeuw)

Staand naakt

niet gesigneerd

olieverf op doek, 150x65 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90