Lot 163
Vendue Next Door | 6 December 2021
Chris Schut (1912-2000)

Stadsgezicht Utrecht

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd (rechtsonder)

aquarel en potlood, 85x137 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35