Lot 154
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School (20ste eeuw)

Bloemstilleven met vlinders en vogelnest op plint

olieverf op doek, 120x90 cm (met lijst: 135x105 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, vuilvernis, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140