Lot 148
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School (20ste eeuw) (2x)

Bloemstilleven

1x draagt naam (rechtsonder)

2x olieverf op paneel, diverse afm van crica 28x23 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260