Lot 146
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School (20ste eeuw) / Naar Adriana van Ravenswaay

Bloemstilleven

draagt naam (rechtsonder)

olieverf op paneel, 39x28 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100