Lot 139
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School (20ste eeuw)

Naakt bij stellage

gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.C. 77'

brons, H:115,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240