Lot 137
Vendue Next Door | 6 December 2021
Shigesaburo Ishida (1888-1960)

Kruidenpluksters aan de waterkant.

Aquarel, rechtsonder getekend, 32x48 cm (excl. lijst), (kleuren iets verschoten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30