Lot 133
Vendue Next Door | 6 December 2021
Cor Jong (1955)

Liefdespaar

gesigneerd en gedateerd '79

brons op houten voet, 36 x12 x12 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350