Lot 122
Vendue Next Door | 6 December 2021
Corneille (1922-2010)

'Sous le charme de l'oiseau'

gesigneerd en gedateerd '82', genummerd '113/150' en getiteld (linksonder)

kleurenlitho, zonder lijst, 66x51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120