Lot 121
Vendue Next Door | 6 December 2021
Sees Vlag (1934-2018)

''s-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg'

gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood 'Sees Vlag 1977 V 113:200' (linksonder), getiteld (rechtsonder)

litho, zonder lijst, 29x51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40