Lot 116
Vendue Next Door | 6 December 2021
Jan Cremer (1940)

gesigneerd en gedateerd 'Cremer 60' (linksonder) en genummerd '17/25' (rechtsonder)

kleurenlitho, zonder lijst, blad: 65x50 cm

€ 100,00

Hamerprijs: € 100