Lot 113
Vendue Next Door | 6 December 2021
Chantal Chesnais (Hongaars, 1952)

Stilleven met fruit

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 50x40 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280