Lot 110
Vendue Next Door | 6 December 2021
I Ketut Ariana (1973) en Indonesische School (20ste eeuw) (2x)

Balinese dorpje ; De strandbar

alle gesigneerd

2x olieverf op doek, 1x gouache op papier, diverse afm van 15x11 cm en 23,5x19 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40