Lot 65
Vendue Next Door | 6 December 2021
Geertruida Margaretha Jacoba Huidekoper (1824-1884)

'The Foundling'

gemonogrammeerd en gedateerd 'G:M:J: H. / 1851.' (rechstonder), getiteld (middenonder)

potlood verhoogd met wit, zonder lijst, 41x34 cm

Conditie: diverse bruine vlekjes

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30