Lot 64
Vendue Next Door | 6 December 2021
Reint de Jonge (1931-1993) (19x)

Diverse schetsen: figuurstudies en portretten

sommige gesigneerd gedateerd, getiteld en geannoteerd

diverse technieken, waaronder 9x potlood op papier, 4x sepia, 1x inkt op papier, 4x aquarel, 1x linosnede, alle zonder lijst, diverse afm. van circa 10,5x7 cm tot 27x18 cm

De meeste van deze schetsen zijn gemaakt in de jonge jaren van de kunstenaar (midden en eind jaren 40).

Conditie: papier vergeeld, scheuren

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25