Lot 63
Vendue Next Door | 6 December 2021
J de Knobelsdorff (18de eeuw)

'Vüe du Bastion, qui retient les Eaux du petit Bent, à Belgrade'

gesigneerd 'J de Knobelsdorff' (rechtsonder) en getiteld

aquarel met wit gehoogd, 32x49 cm (met lijst: 56x71 cm)

Conditie: verkleurd

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50