Lot 62
Vendue Next Door | 6 December 2021
Dirkje Kuik (1929-2008) (2x)

'Gondelkerkhof' (1985) ; 'Studie Venduta eendracht' (1983)

beide gesigneerd, gedateerd en getiteld (linksboven)

pen op papier, diverse afm van circa 24x35 cm (met lijst: 61x51 cm) en 31x59 cm (met lijst: 61x81 cm)

Conditie: krassen en papierverlies

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120