Lot 60
Vendue Next Door | 6 December 2021
Menu van de Feestmaaltijd van de Pulchri Studio - 23 januari 1937

Lijst van deelnemers

Het menu is gesigneerd door diverse kunstenaars

aquarel, zonder lijst, 20x14 cm

Provenance: -Geschonken aan de huidige eigenaar door de weduwe van Jos van den Berg, Emilie van den Berg

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40