Lot 48
Vendue Next Door | 6 December 2021
Angelo Landi da Salò (Italiaans, 1879-1944)

Vrouw rustend op een armstoel

gesigneerd 'Landi / da Sala' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 34,5x24,5 cm (met lijst: 42x32 cm)

Conditie: de rechter onderhoek van het paneel ontbreekt, voorts zijn er ook twee verticale barsten in het paneel (middenbovenaan en aan de linker rand)

€ 0,00
€ 0,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850