Lot 45
Vendue Next Door | 6 December 2021
Europese School, 20e eeuw

Zandduinen.

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk getekend, 41x59 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140