Lot 33
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School, 20e eeuw

Schaapskudde met herder in een duinlandschap.

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 61x81 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45