Lot 31
Vendue Next Door | 6 December 2021
Andreas Carl Sommer (1864-1953)

Portret van Arnold Spoel, Leider Nederlandse Vereniging van Volkszang

gesigneerd 'AC Sommer Sr.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 113x85 cm (met lijst: 128x100 cm)

Provenance:
-Collectie Dr. Ir. A.M. de Wild, Den Haag.

Conditie: Enkele retouches, miniem verfverlies, vergeelde vernis en oppervlaktevuil

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100