Lot 27
Vendue Next Door | 6 December 2021
Theodorus van Oorschot (1910-1989)

Gezicht op een Hollandse dorpje aan het water met een molen in de achtergrond

gesigneerd 'Th v Oorschot' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x90 cm (met lijst: 80x100 cm)

Provenance: -Veiling, Auktionshaus Dannenberg, Berlijn, 18 juni 2011, lot 2131.

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70