Lot 26
Vendue Next Door | 6 December 2021
Kees Heynsius (1890-1981)

De schelpenvisser

gesigneerd en gedateerd 'Kees Heynsius. 1910.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 32x48 cm (met lijst: 45x61 cm)

Conditie: vernis vergeeld

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100