Lot 25
Vendue Next Door | 6 December 2021
Europese School (18de eeuw)

Italiaans landschap met meer en kasteel in de achtergrond

olieverf op doek, zonder lijst, 71x117 cm

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verfverlies, retouches, craquelé

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120