Lot 23
Vendue Next Door | 6 December 2021
Piet Landkroon (1907-1997)

Dorpsgezicht

gesigneerd 'P. Landkroon.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 82x103 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100