Lot 22
Vendue Next Door | 6 December 2021
Europese School (18de eeuw)

Italiaans landschap met herder en grazende kudde

olieverf op doek, 48x67 cm (met lijst: 66x86 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220