Lot 21
Vendue Next Door | 6 December 2021
Hollandse School (eind 19e eeuw/ rond 1900)

Holland landschap met boerderij aan de waterkant

draagt naam 'A Mollinger' (linksonder)

olieverf op paneel, 44,5x69,5 cm (met lijst: 73x97 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160