Lot 20
Vendue Next Door | 6 December 2021
Zuid-Europese School (circa 1900)

Marktscène in een zuidelijke stad

olieverf op doek geplakt op board, zonder lijst, 30,5x34,5 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25