Lot 19
Vendue Next Door | 6 December 2021
Adolphe Phalipon (Frans, Engels, werkzame periode: 1846-1848)

Elegante dame

gesigneerd 'Ad. Phalipon' (linksonder)

olieverf op paneel, 33x23,5 cm (met lijst: 52x45 cm)

Conditie: vernis vergeeld, iets oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240