Lot 18
Vendue Next Door | 6 December 2021
Zuid-Europese School (19e eeuw)

Heilige Antonius van Padua in Aanbidding van het Kind Jezus

niet gesigneerd

olieverf op koper, 35,5x26,5 cm (met lijst: 40x31 cm)

Conditie: is recent schoongemaakt, heeft aantal retouches

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160