Lot 16
Vendue Next Door | 6 December 2021
School van Théodore Chassériau (19de eeuw)

Schietende soldaat ; Schets van een rugfiguur (verso)

onduidelijk gesigneerd, gedateerd '1835' (rechtsonder)

olieverf op board, 20x31 cm (met lijst: 38x50 cm)

Conditie: oppervlaktevuil

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325