Lot 15
Vendue Next Door | 6 December 2021
Europese School (19de eeuw)

Een oosterse vrouw in geel gewaad leunend tegen een boom

olieverf op doek, 46x46 cm (met lijst: 51x51 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120