Lot 36
Vendue Next Door | 6 December 2021
J. Stademan, 20e eeuw

Winters bosgezicht, naar Louis Apol.

Olieverf op paneel, r.o. getekend, 38x53 cm (excl .lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160