Lot 37
Vendue Next Door | 6 December 2021
Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931)

Boerderij met hooiberg langs een sloot.

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 38x56 cm (excl. .lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120