Lot 172
Vendue Next Door | 8 november 2021
Henry van de Velde (1896-1969)

Jongen bij waterput met wit paard

gesigneerd 'H vd Velde' (linksonder)

olieverf op paneel, 30x24 cm (met lijst: 56x50 cm)

Provenance: -Kunsthandel Roelofs, Amsterdam, n.2835.

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260