Lot 12
Vendue Next Door | 6 December 2021
Eugène Rensburg (1872-1956) ; J.C. Geene ; Roosenboom (5x)

Delfsevaart ; Stilleven ; Abstracte composities

alle gesigneerd

3x aquarel, 4x olieverf op doek, diverse afm van 25x31 cm tot 81x102 (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60